Oferta

Od projektu po realizację

Identyfikujemy potrzeby naszych Klientów, przygotowujemy różnorodne propozycje rozwiązań, tworzymy kompleksowe projekty wraz z kosztorysami realizacyjnymi. W drugiej fazie współpracy na życzenie klienta zapewniamy częściowy nadzór lub kompleksową obsługę wykonawczą oraz dostawę materiałów wykończeniowych w systemie "pod klucz".

Od 10 lat tworzymy aranżacje wnętrz oraz projekty budynków wznoszonych w ramach inwestycji na obszarze całego kraju a także za granicą. Pracujemy również w ramach rozwiązania "projektu na odległość".

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze projektowej i realizacyjnej. Skupiamy się na tworzeniu rozwiązań "szytych na miarę" potrzeb i oczekiwań naszych klientów zarówno jeśli chodzi o sam projekt jak i wsparcie na etapie jego wdrażania.

Głównym polem naszej działalności jest projektowanie wnętrz mieszkań i apartamentów, domów, a także obiektów komercyjnych sklepów, biur, lokali usługowych. Wykonujemy także projekty architektoniczne budynków, domów jednorodzinnych, apartamentowców, budynków usługowych lub biurowych.

ELASTYCZNE PODEJŚCIE

Personalizujemy zarówno proponowane rozwiązania projektowe jak i sam zakres naszej usługi dopasowując go do indywidualnych preferencji inwestorów. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom i optymalizujemy zakres współpracy celem osiągnięcia przez klientów satysfakcji zarówno na etapie koncepcji projektowych jak i z tytułu naszego wsparcia na etapie realizacyjnym.

ZAKRES PROJEKTU

Na etapie projektowym możemy zaproponować przygotowanie kompleksowego lub częściowego projektu wnętrza. Od klienta zależy jaki zakres prac finalnie będzie realizowany i jaka powierzchnia zostanie nim objęta. Bazując na posiadanym doświadczeniu doradzamy jaki tryb pracy wybrać aby zapewnić optymalny dla danej inwestycji zakres naszej pomocy.

NADZÓR I WYKONAWSTWO

Na etapie realizacyjnym oferujemy zróżnicowane formy wsparcia począwszy od pojedynczych wizyt nadzoru, po rożne pakiety nadzorów włącznie z pełną opcją „pod klucz”. Niezależnie od decyzji klienta co do skorzystania z opcji nadzoru możemy zapewnić wsparcie realizacyjne sprawdzonych wykonawców.

DOSTAWY MATERIAŁÓW

Dla zainteresowanych klientów realizujemy dostawy materiałów i elementów wyposażenia ujętych w projekcie. Obsługujemy zamówienia naszych klientów począwszy od tych drobnych dotyczących pojedynczych elementów wyposażenia po zamówienia kompleksowe.Mamy doświadczenie w zapewnianiu pomocy realizacyjnej oraz dostaw materiałów dla naszym klientów na terenie całego kraju.

Opierając się na posiadanym doświadczeniu i znajomości światowych trendów w architekturze i designie, oferuje kompleksowe usługi w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz oraz projektowania architektonicznego. Łącze profesjonalizm, rzetelność i rozsądek z dbałością o jakość, oryginalność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Na pierwszym miejscu stawiam satysfakcję moich klientów .Do ich wytycznych i oczekiwań dopasowując prezentowane pomysły projektowe. Moim celem jest świadome tworzenie przyjaznej przestrzeni służącej potrzebom użytkowników.